D’Poir Beaute

MARKAMIZ

En iyi halini keşfetmek isteyen kadınların yolculuğunda onlara eşlik eden bir marka; saf, doğal ve güçlü… Kendi yaşamınızın dengesini keşfederken kullandığı bitki özleriyle cildiniz için hayal ettiğinizden fazlasını istiyor. D’Poir Beaute, %100 vegan ürünleriyle cildinde ışıltı ve canlılık isteyenler için tek ürünle birçok etkiyi sunuyor. Uzun araştırmalar sonucunda, cilt bakımında değişimi, bitki bazlı güçlü bir koleksiyonda bir araya getiriyor.

MİSYONUMUZ

Doğal içerikler ve bitki özleriyle zenginleştirilmiş güçlü içeriklerle en iyi halinizi keşfetmenizi istiyoruz. Bu yolculukta amacımız, doğanın bize sunduklarıyla özümüzü birlikte yakalamak ve sağlıklı bir yaşam tarzı için farkındalık yaratmaktır. Hadi bize katılın…

VİZYONUMUZ

Bitkilerin gücünü kullanarak yeni teknolojilerle zenginleştirdiğimiz ürünlerle canlı ve pürüzsüz bir cilt yaratmak için daha iyisini keşfetmeye odaklıyız. Yaşadığımız dünyaya ve çevreye duyarlı bir marka olmanın önemini biliyor ve çalışmalarımızla bu konuda ilham vermeye devam edeceğiz.

HAYVAN DOSTU

Yaşadığımız çevreye duyarlı, zengin içerikli bitki bazlı vegan kozmetiklerin ambalajları üzerinde görülen ve bağımsız kuruluştan (Nanocert Sertifikasyon Hizmetleri A.Ş.) onaylanarak eklenen vegan ibaresi uluslararası geçerliliğe sahiptir. Ürünler hayvansal DNA aranması yöntemiyle test edilerek , bu testlerde içerisinde hiçbir hayvansal içerik bulunmadığı kanıtlanmıştır.

DÜRÜSTLÜĞÜ ÖNEMSİYORUZ

Tamamen bitkisel içeriklerle oluşturulan formüllerle, ürünlerden en iyi sonucu elde etmeniz için çalışıyoruz. Size ve çevreye karşı duyarlı bir marka olmanın sorumluluğunu taşıyor, ulaşılabilir fiyat politikamızla bu deneyimi daha çok kişiyle paylaşmayı hedefliyoruz.

DEĞİŞİM İSTİYORUZ

Hücresel besinlerin cilt sağlığının anahtarı olduğuna, cilt bakımını destekleyen önemli bir unsur olduğuna inanıyoruz. O nedenle güçlü içeriklerimizi desteklemek için sadece cildi dıştan değil, içten de desteklemeniz konusunda hep ısrarcı olacağız.

DEĞİŞİM “SİZ”DE BAŞLIYOR

Kozmetik ürünlerden çok şey mi bekliyoruz? Kesinlikle evet. Ürünlerin vaadini kısa sürede yerine getirmesi için düzenli ürün kullanımı kadar yaşam tarzımızla cildimizi ne kadar desteklediğimiz de önemli. Dermatologlar, ışıltılı ve sağlıklı bir ciltle güne uyanmak için sebze ve meyve ağırlıklı bir beslenme rutini, düzenli uyku, egzersiz ve bol su tüketimini yaşantımıza dahil etmemiz konusunda bizi uyarıyor.

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

Sürdürülebilirlik, kullandığımız içeriklerden, ambalajlara kadar verdiğimiz her kararın merkezinde yer alıyor. Geri dönüştürülebilir ambalajlarımızla temiz bir çevre yaratmak için kolektif bir çevre bilinci oluşturmak konusunda farkındalık yarattığımız için mutluyuz.

SONUCA ODAKLIYIZ

Doğanın gücünü bir araya toplayan ve aktif bileşenlerle zenginleştirilmiş içeriklerimiz klinik olarak deneylerden geçmiş ve cilt üzerindeki etkileri kanıtlanmıştır.

Blog